4 izvršioca

Opis radnog mjesta:

  • vrši raspored radnika u proizvodnji,
  • koordinira sa drugim organizacionim dijelovima radi što boljeg korišćenja magacinskog prostora, razmještaja robe, ambalaže i sl,
  • vodi brigu o nesmetanom funkcionisanju mašina i uređaja i dr.

Opšti i posebni uslovi za prijem radnika u radni odnos:

  • srednja stručna sprema,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • pedantnost i posvećenost,
  • motivisanost i odgovornost u poslu,
  • sklonost ka timskom radu i saradnji,
  • opšta fizička i zdravstvena sposobnost.

Rok za podnošenje prijava je 10 dana. Sve Vaše prijave sa biografijom i popratnim pismom možete poslati na e-mail adresu konkurs@vitinka.com ili lično u sjedište društva Vitinka AD Zvornik u Kozluku, na adresi Drinska dva br. 30, 75413 Kozluk.

Gradovi
Zvornik

Pozicije posla

Radnik u proizvodnji (m/ž)   4

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola