Zadaci:

  • Java programer je član tima koji implementira i integrira aplikativnu podršku u telekom i enterprise kompanijama, te sudjeluje u aktivnostima održavanja i razvoja aplikacija, izrade projektne dokumentacije, te pružanja korisničke podrške i edukacije.
  • Edukacija i polaganje Java ispita (troškove edukacije pokriva poslodavac)

Opis posla:

  • Izrada, prilagodba i testiranje programskih rješenja
  • Integracija platforme sa mrežnim elementima i sistemima u pozadini
  • Stalno zaposlenje s probnim rokom od 3 mjeseca

Uslovi:

  • VSS (tehnički fakultet – magistri/inženjeri telekomunikacija, računarstva, informatike i sl.)
  • Poznavanje Java programskog jezika
  • Objektno orijentirano programiranje
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Spremnost na povremena putovanja u inozemstvo
  • Poznavanje razvojih platformi i tehnologija - Spring framework, Microservice Design Patterns, JMS, AMQ, SOA, Web Services (JAX-WS, JAX-RS), Maven i sl.

Prednost (nije obavezno):

  • Poznavanje distribuiranih sustava kontrole verzija
  • Poznavanje agilnih metoda razvoja
  • Poznavanje kontejnerskih okruženja (Docker, Kubernetes, OpenShift Container Platform)

Što nudimo:

  • rad u timu u stimulativnoj i kreativnoj radnoj okolini
  • mogućnost vlastitog razvoja sudjelovanjem u zahtjevnim razvojnim projektima
  • mogućnost stalnog stručnog usavršavanja
  • stimulativna primanja sukladno iskustvu i rezultatima
  • dinamičan posao u timu stručnjaka
  • vrhunski radni uvjeti
  • početak rada – odmah

Biografije sa pismom namjere slati isključivo putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Java Programer (m/ž)   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Fakultet