Lokacija: Široki Brijeg

Broj izvršilaca: 6

Uvjeti:

  • SSS – elektrotehnička te strojarska struka: elektroinstalater, tehničar za elektroenergetiku, tehničar za mehatroniku, strojarski tehničar, računalni tehničar u strojarstvu, strojarsko – tehnološki tehničar,
  • radno iskustvo minimalno jedna godina na istim ili sličnim poslovim
  • produktivnost
  • timski rad
  • poznavanje engleskog jezika

Kratak opis poslova:

  • odgovorno praćenje proizvodnje
  • sortiranje i slaganje sirovina i gotovih proizvoda (poželjno znanje upravljanje viličarom)
  • priprema alata
  • svakodnevno protokoliranje radnog procesa
  • briga o izgledu, čistoći i urednosti proizvodnog pogona
  • Radno mjesto zahtjeva rad u 3 smjene.

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom mogu dostaviti putem opcije

APLICIRAJ

ili poštom na adresu

(s naznakom ''PRIJAVA ZA POSAO'')

TT kabeli d.o.o

Knešpolje bb

88220 Široki Brijeg

Kandidati koji uđu u uži izbor biti će obaviješteni.

Gradovi
Široki Brijeg

Pozicije posla

Radnik na stroju u tehničko – tehnološkom odjelu (m/ž)   6

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
  • Tehnologija i metalurgija
Obrazovanje
  • Srednja škola