Opis posla:

  • Svakodnevni obilazak terena, kontaktiranje novih klijenata i obilazak postojećih klijenata
  • Prikupljanje porudzbina od kupaca
  • Prodaja robe iz celokupnog prodajnog asortimana
  • Adminstrativni poslovi ( iz oblasti ekonomije )
  • Izrada dnevnih izvještaja I mesecnih analiza
  • Praćenje potraživanja
  • Puno radno vreme
  • Rad na određeno vreme

Uslovi:

  • Visoka, visa ili srednja strucna sprema
  • Komunikativnost i sposobnost pregovora
  • Pozeljno radno iskustvo na istim I slicnim poslovima
  • Obavezno poznavanja rada na racunaru ( Word, Excel…)
  • Profesionalnost i posvećenost poslu i radnim zadacima
  • Usmjerenost ka postizanju ciljeva
  • Entuzijazam i energičnost
  • Timski duh

Nudimo:

  • Prijatno radno okruženje
  • Profesionalni rad i razvoj u kompaniji
  • Napredovanje u skladu sa postignutim rezultatima

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Rogatica

Pozicije posla

Menadžer prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Prodaja i trgovina
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola