(1 izvršilac)

Uslovi za kandidata:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije (minimum 3 godine)
  • Poznavanje tržišta;
  • Proaktivan pristup i samostalnost u izvršavanju poslova;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Razvijene komunikacijske i prezentacijske veštine
  • Timski igrač sa pozitivnim stavom
  • Sposoban da brzo uči
  • Zelja za poslovnim izazovima
  • Analitičan,samostalan,odgovoran i dobro organizovan
  • Radno iskustvo minimum 3 godine u istim ili sličnim poslovima

Opis radnog mjesta:

  • Redovne posjete kupaca
  • Obilazak i unapređenje odnosa sa postojećim kupcima
  • Pronalazak novih kupaca
  • Praćenje aktivnosti konkurencije na tržištu
  • Odgovoran je za prodaju robe na svom terenu prema usvojenim planovima prodaje i distribucije
  • Predlaganje i implementacija mera u cilju povecanja prodaje
  • Planiranje prodaje i putovanja
  • Odgovornost za naplatu potraživanja
  • Redovno izvještavanje o obavljenim i planiranim aktivnostima.

Zaposlenima nudimo:

  • profesionalno usavršavanje i razvoj karijere
  • prijatnu radnu atmosferu
  • stimulativnu zaradu
  • stalni radni odno
  • mogucnost napredovanja

Prijava kandidata treba sadržavati:

  • CV sa slikom, adresu i kontakt telefon
  • Kopiju diplome

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima

svoju prijavu (CV i motivacijsko pismo) možete poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Komercijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola