Opis posla:

  • Projektovanje i izvođenje jake struje;
  • Izrada projektne dokumentacije
  • Izrada ponuda i idejnih rješenja;
  • Rukovođenje izvođenjem elektroinstalacija jake struje;
  • Koordinacija projektnih aktivnosti sa sektorom za komercijalne i finansijske poslove;
  • Koordinacija izvođenja radova na gradilištu, kreiranje dnevnog rasporeda tehničkog osoblja, delegiranje zadataka i određivanje prioriteta;
  • Evidencija svih podataka sa gradilišta uključujući vođenje građevinske knjige i dnevnika;
  • Planiranje, nabavka i evidencija potrošnje materijala;
  • Priprema CAD rješenja i vizualizacija

Uslovi:

  • Završen elektrotehnički fakultet
  • 5 godina iskustva
  • Posjedovanje licence za jaku struju ( projektovanje i izvođenje)
  • Dobro poznavanje Autocad-a
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Profesionalnost i samostalnost u poslu
  • Spremnost na timski rad
  • Preciznost i orjentisanost na detalje
  • Spremnost na povremena putovanja i rad u kratkim vremenskim rokovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa u ozbiljnoj kompaniji
  • Nagrađivanje na osnovu rezultata
  • Rad na izazovnim projektima
  • Stručnu edukaciju u kontinuitetu

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Elektro inženjer - projektant - jaka struja (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet