Opis posla:

  • Projektovanje i dizajn rasvjete enterijera i eksterijera
  • Izrada ponuda i projektne dokumentacije na osnovu potreba klijenata
  • Izrada svjetlotehničkih proračuna
  • CAD rješenja i vizualizacije
  • Izrada 3D modeling

Uslovi:

  • 3 godina radnog iskustva
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Auto CAD, vizualizacije, Dialux/Relux, MS Office)
  • Iskustvo u izradi projekata rasvjete uz poznavanje tehničkih karakteristika i projektne dokumentacije
  • Dobra prostorna percepcija i razumijevanje eksterijera i enterijera kao i procesa ugradnje rasvjetnih tijela
  • Izvanredno poznavanje engleskog jezika
  • Profesionalnost i samostalnost u poslu
  • Spremnost na timski rad
  • Proaktivnost, efikasnost, pozitivan stav i fokusiranost na rezultat u komunikaciji sa klijentima
  • Preciznost i orjentisanost na detalje
  • Spremnost na povremena putovanja i rad u kratkim vremenskim rokovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prednosti:

  • Izražen afinitet prema arhitekturi i dizajnu
  • Edukacija i iskustvo u području „light design-a”
  • Interes za dizajn rasvjete, nove estetske trendove i tehnološke novosti
  • Sposobnost kreiranja novih koncepata i rješenja
  • Radno iskustvo na navedenom radnom mjestu - poznavanje tržišta

Što nudimo:

  • Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa u ozbiljnoj kompaniji
  • Nagrađivanje na osnovu rezultata
  • Rad na izazovnim projektima
  • Stručnu edukaciju u kontinuitetu

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Dizajner rasvjete (m/ž)   1

Kategorije
  • Dizajn
  • Arhitektura
Obrazovanje
  • Fakultet