Prvi zabavni park u Bosni i Hercegovini sa alpine roller coasterom, smješten je na Zlatištu, udaljen samo nekoliko minuta od centra Sarajeva. Restoran „Oxygen“, s predivnim panoramskim pogledom na grad, koncipiran je na samousluzi. Doručak u „Oxygenu“ uz bogati salat bar, svježe cijeđene sokove i brzu (Cash and carry) uslugu, dnevna ponuda svježih i ukusnih gotovih jela upotpunjena je i posebnim specijalitetima poput steakova, burgera, šiš ćevapa.

Opis radnog mjesta:

  • Poznavanje `a la carte jelovnika, gotovih jela, iskustvo u organizaciji kuhinje za velike proslave, različita događanja.
  • Planiranje, organizacija i nadgledanje rada kuhinje, koordiniranje rada, poznavanje standarda u kuhinji
  • Nadgledanje i održavanje visokog nivoa produktivnosti rada kuhinje, sigurnosnih i sanitarnih standarda
  • Određivanje dnevnih zaduženja zaposlenih u kuhinji i učestvovanje u pripremi hrane
  • Izražena komunikativnost u ophođenju s drugima, spremnost na dinamičan rad u kuhinji
  • Posjedovanje organizacijskih sposobnosti, sklonost timskom radu
  • Sposobnost rukovođenja u dinamičnom okruženju

Potrebni uslovi:

  • Prijatne karakterne osobine i ljubaznost
  • Profesionalan odnos i odgovornost

Ostalo:

  • Fizička spremnost i energičnost u radu
  • Rad u smjenama i vikendom

Nudimo:

  • Rad u modernom i prijatnom okruženju
  • Stabilan posao uz redovna primanja

Radni odnos: Stalni

Potrebna dokumentacija:

  • Biografija / motivacijsko pismo

Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Prijave slati isključivo putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola