Opis radnog mjesta:

• Projektovanje i razvoj softvera u timskom okruženju

Frontend developer:

Neophodno poznavanje

  • • HTML 5
  • • CSS, SASS
  • • EcmaScript (JS), Typescript
  • • VS Code

Poželjno poznavanje

  • • Aurelia framework (Angular 4+)
  • • Webpack
  • • NodeJs
  • • Test Driven Development (TDD) principi
  • • SCRUM project development
  • • Domain Driven Design (DDD) principi
  • • C#, .NET WPF, Prism

Backend developer:

  • • Načela objektno orjentisanog programiranja
  • • C#, .NET,
  • • SQL (neki od MySql, SQLserver, Firebird, Postgres)
  • • ORM (neki od, NHibernate, EntityFramework)

  • • NOSQL, RavenDB
  • • Načela proceduralnog i funkcionalnog programiranja (F#)
  • • Event sourcing + CQRS
  • • .NET Core 2+
  • • Agile dev/ops - SCRUM
  • • EventStore
  • • NServiceBus
  • • RabbitMq
  • • Docker

Opći uslovi:

  • • Minimalno srednja stručna sprema, poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • • Dobro poznavanje engleskog jezika

Posebne vještine:

  • • Dobro razvijene analitičke i organizacione sposobnosti, proaktivnost i komunikativnost,
  • • fleksibilnost i samostalnost u radu, sposobnost prilagođavanja timskom radu, dinamičnost,

Nudimo:

  • • Mogućnost rada u dinamičnom i izazovnom okruženju uz korištenje najnovijih tehnologija
  • • Radni odnos i stimulativna primanja
  • • Kontinuirano profesionalno usavrsavanje i stalnu edukaciju
  • • Napredovanje u karijeri
  • • Rad u ugodnoj atmosferi

Sve prijave možete slati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Tuzla

Pozicije posla

Progamer (m/ž)   2

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Srednja škola