Opis posla:

  • Povećanje prodaje i odgovornost za rezultate prodaje,
  • Planiranje marketinških kampanja i aktivnosti,
  • Analiza prodaje i pripremanje izveštaja,
  • Saradnja i koordinacija aktivnosti sa drugim kanalima prodaje,
  • Sistematsko vođenje prodajne dokumentacije,
  • Administativni poslovi iz oblasti prodaje
  • Po potrebi, rad u tehničkom sektoru

Uslovi radnog mesta:

  • SSS/VS/VSS poželjno ICT smjera,
  • Iskustvo u oblasti prodaje,
  • Poznavanje telekomunikacijskih tehnologija
  • Poznavanje BH tržišta i tržišta u regionu,
  • Odlične komunikacijske i prezentacijske sposobnosti, sposobnosti kreativnog razmišljanja,
  • Fokusiranost na rezultate prodaje,
  • Sposobnost istovremenog rada na više projekata,
  • Odlično poznavanje engleskog jezika,
  • Odlično poznavanje standardnih Office aplikacija,
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo Vam:

  • Rad u mladom i perspektivnom okruženju i timsku podršku,
  • Redovna i stimulativna primanja bazirana na obostranom uspjehu,
  • Mogućnost kontinuirane edukacije i napredovanja.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno, niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, vjeroispovijest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Biće kontaktirani samo kandidati/kandidatkinje koji uđu u uži izbor!

Zainteresovani kandidati Motivacijsko pismo i CV sa fotografijom mogu slati putem opcije

APLICIRAJ

sa naznakom „PRIJAVA NA OGLAS ZA MENADŽERA PRODAJE“.

Oglas će biti otvoren mjesec dana od datuma objave.

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Menadžer prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola