Opis posla:

  • Praćenje, podrška i unapređenje razvoja prodajne mreže, razvoj prodajne strategije
  • Otvaranje novih i održavanje kontakata s postojećim kupcima
  • Istraživanje, analiza i obrada tržišta
  • Planiranje prodaje i izvještavanje o realizaciji

Uslovi:

  • Iskustvo na istim ili sličnim pozicijima minimalno 3 godine
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika
  • Posjedovanje vozačke dozvole "B" kategorije
  • Razvijene pregovaračke, analitičke i organizacione sposobnosti
  • Prednost kandidatima sa iskustvom u radu s ključnim klijentima

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja
  • Kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Ostvarivanje stimulativnih primanja

Prijaviti se možete putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Bijeljina

Pozicije posla

Menadžer prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Osiguranje
  • Marketing i PR
  • Prodaja i trgovina
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Računovodstvo i revizija
  • Bankarstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola