sa sjedištem u Sarajevu na neodređeno vrijeme

Opis posla:

  • unapređenje i praćenje poslovanja u okviru terena za koji je zadužen
  • planiranje, provođenje i praćenje prodajnih posjeta
  • izgradnja odnosa s klijentima i prodaja proizvoda
  • pozicioniranje proizvoda u prostoru klijenta i u suradnji s klijentom (u apotekama)
  • organizacija i sudjelovanje na stručnim skupovima
  • održavanje predavanja o proizvodima

Uslovi:

  • VSS medicinski smjer (mr.pharm, dr.med, dr.stom)
  • vozačka dozvola i iskustvo u vožnji
  • aktivno korištenje engleskim jezikom i MS Office paketom (srednja do napredna razina znanja)
  • tražimo osobu koja razvija saradnju i partnerski odnos s kolegama i klijentima, ima potrebu postizati izvrstan rezultat i stvarati vrijednost za sebe, frmu i klijenta ima razvijene komunikacijske vještine i podržava kulturu feedbacka, odgovorno i efkasno upravlja svojim ponašanjem, uspješno reguliše stres u uslovima vrlo različitih situacija i okolnosti, brzo uči i djeluje efkasno.

Pogodnosti:

  • službeni automobil, mobitel i tablet
  • rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju
  • trajna edukacija

Prijave možete poslati putem opcije

APLICIRAJ

Salveo d.o.o.

Valtera Perića 22

71000 Sarajevo

Web: www.salveo.ba

Rok prijave: 05.04.2017.

Biram zdravlje

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Stručno - komercijalni saradnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Fakultet