Opis posla:

  • Rad na montaži nove opreme za mobilnu i fiksnu telefoniju, prema projektnoj dokumentaciji
  • Verifikacija instalirane-montirane opreme i njeno puštanje u rad
  • Redovno održavanje, servisiranje i opravke opreme u garantnom roku, kao i opreme kod korisnika sa kojima su sklopljeni ugovori za održavanje
  • Defektaža kvarova na opremi za mobilnu i fiksnu telefoniju
  • Na osnovu utvrđenih kvarova i otvorenog radnog naloga, vrši opravke i/ili zamenu neispravnih delova, vodi urednu evidenciju o utrošenim rezervnim delovima i potrošnom materijalu
  • Po nalogu neposrednog rukovodioca, postupa po reklamacijama u skladu sa zahtevima klijenta
  • Preduzimanje svih potrebnih mera u cilju poštovanja standarda kvaliteta i poboljšanja efikasnosti i produktivnosti u svom domenu rada

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema tehničkog usmerenja
  • Višegodišnje iskustvo (2 godine i više) ili ekvivalentna kombinacija znanja i obrazovanja
  • Predhodni i periodični lekarski pregled za rad
  • Vozačka dozvola B kategorije

Dodatne veštine:

  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada
  • Pedantnost u radu
  • Komunikativnost

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Tehničar za implementaciju pristupne mreže (m/ž)   10

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme