Opis posla:

  • Pravovremeno pribavljanje kompletne dokumentacije potrebne za izvođenje radova
  • Pribavljanje kopije plana
  • Pribavljanje lista nepokretnosti
  • Pribavljanje informacija o lokaciji
  • Pribavljanje odobrenja za izvođenje radova/građevinskih dozvola
  • Pribavljanje saglasnosti nadležnih službi za procenu uticaja na životnu sredinu
  • Pribavljanje saglasnosti Direktorata civilnog vazduhoplovstva RS
  • Pribavljanje saglasnosti Ministarstva odbrane
  • Pribavljanje saglasnosti MUP-a, Sektora za vanredne situacije
  • Pribavljanje saglasnosti javnih komunalnih preduzeća I sve ostale nepomenute saglasnosti iz domena rada kompanije
  • Konstantna komunikacija i održavanje odnosa sa zaposlenima u okviru javnih službi ovlašćenih  za izdavanje dozvola i dokumentacije

Uslovi:

  • Srednja ili viša stručna sprema
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama ili ekvivalentna kombinacija obazovanja i iskustva
  • Poznavanje rada na računaru
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Referent za imovinsko-pravne poslove   1

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola