Opis posla:

  • Instalacija antenskog sistema (antena i antenskih kablova) na osnovu projektne dokumentacije i zadataka koje dobija od inženjera za implementaciju pristupne mreže
  • Verifikacija antenskog sistema korišćenjem za to predviđenih uređaja/instrumenata
  • Servisiranje antenskog sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova
  • Opravka i/ili zamena postojećih antenskih sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtevima klijenta, postujući rok i kvalitet za izvođenje radova
  • Preduzimanje svih potrebnih mera u cilju poštovanja standarda kvaliteta i poboljšanja efikasnosti i produktivnosti u svom domenu rada

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema, građevinska, elektrotehnička ili mašinska škola
  • Višegodišnje iskustvo u radu sa antenskim sistemima za mobilnu telefoniju (2 godine i više) ili ekvivalentna kombinacija znanja i obrazovanja
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Osposobljenost za rad na visini

Dodatne veštine:

  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada
  • Pedantnost u radu
  • Komunikativnost

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Monter za rad na visini (m/ž)   10

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme