(rad na projektima u Saveznoj Republici Njemačkoj i u drugim evropskim državama)

Broj izvršilaca: 30

Opis poslova:

  • Obavljanje pripremnih radova za obavljanje zavarivanja
  • Zavarivanje cjevovoda od ugljeničnih i inox čelika

Uslovi (potrebne kvalifikacije, znanja, iskustva i sposobnosti):

  • VKV, KV, SSS
  • Minimalno tri godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Iskustvo na poslovima na gradilištu, realizacija projektnih zadataka
  • Zdravstvena sposobnost za rad na visini
  • Odgovoran i profesionalan pristup poslu
  • Prednost imaju kandidati koji poznaju njemački jezik

Prijava treba sadržavati:

  • Biografiju (CV)
  • Certifikat za zavarivače (ako posjedujete)

Prijavu (CV) dostavite putem opcije

APLICIRAJ

ili na adresu (lično ili putem pošte):

RM-LH d.o.o. Zenica

Zmaja od Bosne bb,

Poslovna zona Zenica I

72000 Zenica,

Bosna i Hercegovina

Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije, bit će pozvani na razgovor.

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Tig zavarivač (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola