Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

  • kontrola finansijskih dokumenata;
  • kontrola stepen završenosti pojedinih zadataka, prijava naknada,taksi, PDV, obračuna, izvještaja i sl;
  • daje upute za finansijska knjiženja;
  • kontrola mjesečnog BB
  • kontrolira obračun plada i drugih isplata,
  • izradu polugodišnjeg i godišnjeg obračuna ;
  • izrada poreznih bilansa za FBIH, RS i BD
  • učestvuje u radu eksternih i internih inspekcijskih organa a vezano za finansijsko poslovanje;
  • i drugi zadaci

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • VSS, Ekonomski fakultet (smjer Računovodstvo i revizija),
  • Radno iskustvo od najmanje 3 godine na poslovima u računovodstvu,
  • Posjedovanje licence za certificiranog računovođu,
  • Poznavanja poreskih propisa,
  • napredan i samostalan rad u računovodstvenom programu Microsoft Dynamics NAV,
  • Aktivno znanje engleskog jezika, stručne terminologije iz oblasti finansija i računovodstva (pismo i govor),
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Organizacijske sposobnosti;
  • Preciznost / tačnost;
  • Timski rad

Ukoliko posjedujete tražene vještine i iskustva vaše prijave, uz priloženu biografiju sa slikom, možete poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Voditelj tima za računovodstvo (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Fakultet