Potrebni uslovi i kvalifikacije:

  • Srednja,viša ili visoka stručna sprema
  • Tehničko poznavanje vozila i sklopova na vozilima
  • Znanje engleskog jezika (prednost će imati kandidati sa poznavanjem i drugog stranog jezika)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office)

Opis posla:

  • Pružanje informacija klijentima o uslugama
  • Direktna prodaja usluga u poslovnici
  • Prijem rezervacija, kreiranje i dostavljanje ponuda
  • Izdavanje i prijem automobila
  • Organizacija i koordinacija rada poslovnice uz poštovanje administrativnih procedura

Profil kandidata:

  • Odličnih organizacionih sposobnosti i usmjereni na rezultate
  • Spremni na timski rad, učenje i napredovanje u karijeri
  • Komunikativni, ljubazni i strpljivi
  • Sistematični, odgovorni i savjesni
  • Spremnost za rad u smjenama i nedeljom (fleksibilno)

Nudimo odlične uslove rada kao i priliku za dalje razvijanje karijere u dinamičnoj sredini.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV isključivo putem opcije

APLICIRAJ

sa naznakom za poziciju:

Referent za iznajmljivanje vozila

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Tuzla

Pozicije posla

Referent za iznajmljivanje vozila (m/ž)   2

Kategorije
  • Administracija
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola