LOKACIJA RADA: Tolmin, Slovenija

OPIS POSLA:

  • Izvođenje elektro servisnih radova: brušenje ploča i učvršćivanje elektroelemenata, ožičenje elektro ormara, montaža i demontaža instalacija na mašini i na terenu.
  • Ispitivanje rada električnih uređaja i izvođenje popravki.
  • Priprema alata i radnih sredstava za proizvodnju.
  • Transport materijala i proizvoda.
  • Praćenje rada opreme za rad i obaveštavanje o potrebi za procedurama za razmatranje.

OČEKUJEMO KANDIDATE:

  • IV. stepen stručne spreme elektrotehnike.
  • Ovladavanje elektroservisnim poslovima.
  • Spremnost za rad na terenu (min. 14 dana mesečno).
  • Osećaj za timski rad.

NUDIMO KANDIDATIMA:

  • Dinamičan rad.
  • Rad u jednoj smeni.
  • Rad u prijatnom timu koji svakom pojedincu omogućava da ispuni svoja očekivanja.
  • Isplata podsticaja na osnovu učinka.
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme.
  • Izrada radnih i boravišnih dozvola.

Ukoliko ste zainteresovani za ponudu i ispunjavate uslove konkursa, pozivamo vas da svoj CV pošaljete na e-mail adresu:

kadri@gostol-tst.eu

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Servis - Električar (m/ž)   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 9 dana