Mesto rada: Hrvatska

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Osnovna/srednja stručna sprema
  • Mogućnost rada i bez radnog iskustva
  • Timski rad i organizovanost

Opis posla:

  • Sejanje, sadnja i pikiranje rasada
  • Priprema robe za isporuku, čišćenje plastenika

Poslodavac obezbedjuje:

  • Ugovor o radu na odredjeno vreme
  • Izradu radne i boravišne dozvole za kandidate koji su NON-EU
  • Obezbeđen smeštaj i topli obrok
  • Plata u visini od 900e, uključujući radne subote (rad samo radnim danima, 700e)
  • Mogućnost prekovremenog rada uz ostvarenje dodatne zarade
  • Opremu za rad
  • Bezebednost i zdravlje na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavanju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na email adresu:

ponudaposlova@partneres-orka.co.rs

ili pozvati na broj telefona

061 114 1360 (tel/viber/whatsapp), tel. 011/2683486.

Kandidati koji se prijave putem elektronese pošte saglasni su da se njihova podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji traže posao.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Radnik za rad u rasadniku (m/ž)   1

Kategorije
  • Poljoprivreda i šumarstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 20 dana