Potrebna 2 izvršilaca

Lokacija rada: Hrvatska, Pula i okolica

Opis posla:

  • Stalna komunikacija i koordinacija između gradilišta i investitora
  • Učestvovanje u projektu izgradnje stambeno poslovnih jedinica
  • Nadzor i kontrola izvođenja radova, primopredaja izvedenih radova
  • Vođenje građevinske dokumentacije i predaja izveštaja

Uslovi su:

  • Diplomirani inženjer građevinarstva, VII stepen stručne spreme
  • Položen državni ispit i posedovanje licence prednost
  • Radno iskustvo min. 2 godina na istim poslovima
  • Poznavanje i razumevanje nosivih konstrukcija
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Znanje rada na računaru: AutoCAD, Office

Kompanija TGT Adriatic d.o.o. obezbedjuje kandidatima:

  • Ugovor o radu na odredjeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Izradu radnih i boravišnih dozvola za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Opremu za rad i isti status radnika zemlje zaposlenja
  • Redovnost zarade

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na

e-mail adresu: Mail: info@tgt-adriatik.hr

Tel. 00385 52 211 677 Kontakt telefon za bliže informacije

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 15 dana od dana objave

Oglašivač reklamna agencija Partners& Orka doo

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Građevinski inženjer (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 3 dana