Mesto rada: Hrvatska, Zagreb

Opis posla:

  • Elektro instalacije slabe i jake struje
  • Sposobnost čitanja planova el. instalacija
  • Iskustvo u izradi el. ormara
  • Polaganje i povezivanje instalacija
  • Samostalni rad

Uslovi:

  • SSS - elektrotehnička
  • Poželjno je radno iskustvo na istim pozicijama
  • Sklonost timskom radu
  • Izvođenje elektroinstalacija
  • Samostalan rad i rad u grupi

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na neodređeno
  • Obezbeđen smeštaj
  • Satnicu od 5 do 8 eur za pomoćnog ranika i satnicu od 7 do 10 eur za samostalnog majstora, u skladu sa iskustvom
  • Prevoz na terenu
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj telefona:

+385 99 506 9997 viber/whatsapp,

ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

tegdoo@gmail.com

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan do popune.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Električar za rad u Hrvatskoj, Zagreb (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 11 dana