Opis posla:

  • Svakodnevno prevođenje EN-DE i DE-EN u Wordu ili u programima namjenjeni za prevod
  • Svakodnevna provjera prevedenih tekstova EN-DE i DE-EN u Wordu ili u programima namjenjeni za korekciju
  •  Formatiranje i pripremanje skeniranih dokumenata prije prevoda ili korekcije u Wordu
  • Odgovornost i poštivanje datih rokova za prevod ili korekciju

Uslovi:

  • SSS/VSS
  • Tečno znanje engleskog jezika (kandidati koji su isti naučili u inostranstvu imaju prednost)
  • Tečno znanje njemačkog jezika (kandidati koji su isti naučili u inostranstvu imaju prednost)
  • Napredno korištenje i snalaženje u programima Word, Excell
  • Spremnost za učenje korištenja programa kao što su Trados, Memsource i drugi programi namjenjeni za prevod
  • Nije obavezno radno iskustvo

Nudimo:

  • Izazovan posao u dinamičnom okruženju te mogućnost napredovanja i ličnog razvoja

Sve prijave možete slati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Prevodilac (m/ž)   1

Kategorije
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
Obrazovanje
  • Srednja škola