Nudimo:

  • stalni radni odnos: stimulativna primanja prema radnom ucinku
  • rad u mladom i stucnom timu: rad na projektima koji prate savremene trendove u dizajnu i oblikovanju enterijera

Uslovi:

  • srednja ili visoka strucna sprema, pozeljna diploma dizajner/arhitekta
  • poznavanje rada u corpus-3d softvera
  • poznavanje rada na racunaru MS Office (word, excel, outlook)
  • minimlano radno iskustvo u prodaji plocastog namjestaja 2 godine

Opis radnog mjesta:

  • prezentacija enterijara u prodajnom salonu
  • dizajn i projektovanje enterijera
  • prezentacija 2d i 3d rjesenja, izrada ponude za kupca
  • dogovaranje projekata, rad sa visoko zahtjevnim klijentima u salonu, prodaja uz strucno savjetovanaje kupaca prilikom odabira materijala, boja, mehanizama
  • izrada tehnicke dokumentacije i priprema za proizvodnju
  • sve navedeno uz ostvarivanje zeljene prodajne norme
  • Zahtjevi vezani za sposobnosti i vjestine kandidata:
  • strucnost, preciznost u radu, sposobnost odgovornog individualnog rada
  • efikasanost i efektivanost u organizovanju radnog vremena i ispunjavanju radnih zadataka
  • spremnost za timski rad u mladom i strucnom timu
  • odlicne pregovaracke sposobnost
  • odlicna sposobnost ubjedjivanja
  • odlicna sposobnost komunikacije i dogovaranja sa najrazlicitim profilima klijenata i njihovim zahtjevima
  • sposobnost rjesavanja problema i pruzanja rjesenja u kratkim vremenskim rokovima i pod pritiskom
  • osoba treba da je komunikativana, ljubazna, pouzdana, da posjeduje organizacijske, prezentacijske i motivacijske sposobnosti, samoincijativna, kreativna.
  • pozeljno znanje stranih jezika
  • spremnost za rad na terenu
  • pozeljno je da je kandidat aktivni vozac B kategorije
  • pozeljno poznavanje photo-shop, corel, Auto-Cad i neki od programa za 3d vizualizaicju.

Napomena:

  • Prednost imaju kandidati koji imaju iskustva u prodaji namjestaja, kao i kandidati koji imaju radno iskustvo u Corpus-3d softveru.

Radno vrijeme nije fiksno

Prijave isključivo poslati putem opcije

APLICIRAJ

Oglas ostaje otvoren do popunjavanja radnih mjesta.

Kandidati koji uđu u uži izbor, biće kontaktirani i pozvani na razgovor.

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Arhitekt (m/ž)   1

Kategorije
  • Arhitektura
Obrazovanje
  • Srednja škola