( 6 izvršilaca)

Mjesto obavljanja poslova: Banja Luka, Prijedor, Gradiška, Doboj, Sokolac i Pale.

Opis radnog mjesta:

  • prezentira djelatnost Društva komitentima i obavlja komercijalne poslove na području BiH prema uputama i u koordinaciji sa Upravom Društva
  • aktivno učestvuje u pripremi ponuda i prateće poslovne korespodencije, pronalazi nove kupce, sklapa ugovore sa istim
  • povećanje prodaje i odgovornost za rezultate prodaje
  • analiza prodaje i pripremanje izveštaja,
  • obavlja ostale poslove po nalogu Uprave Duštva

Uslovi:

  • VSS – ekonomski fakultet
  • dobre komunikacijske sposobnosti i elokventnost
  • vozačka dozvola “B” kategorije (aktivan vozač)
  • poželjno radno iskustvo
  • motivisanost i odgovornost u poslu

Nudimo Vam:

  • Rad na puno radno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci, mogućnost napredovanja

Biografije slati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka
Gradiška
Doboj
Pale
Prijedor
Sokolac

Pozicije posla

Regionalni menadžer prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet