Opis posla:

  • Prijem uplata, izdavanje tiketa i isplaćivanje dobitnih tiketa
  • Uključivanje aparata i isplata dobitaka
  • Komunikacija sa igračima i davanje potrebnih informacija vezanioh za usluge, rezultate, uslove i način igranja
  • Staranje o bezbjednosti novčanih sredstava, kao i o stanju opreme i uređaja na uplatnom mjestu
  • Štampanje rezultata, dnevnih ponuda i dodataka, ažuriranje oglasne table, uključivanje prenosa sportskih događaja
  • priprema i toplih i hladnih napitaka i usluživanje klijenata
  • Rad na fiskalnoj kasi

Uslovi:

  • Minimalno SSS, srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odgovornost, lojalnost, profesionalnost
  • Savjesnost, samodisciplinovanost, prilagodljivost

Prijaviti se možete putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Brod
Banja Luka
Zvornik
Istočna Ilidža
Kotor Varoš
Lopare
Modriča
Prijedor
Trebinje
Čelinac
Šipovo
Brčko

Pozicije posla

Operater na uplatnom mjestu (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Ostalo
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola