Opis posla:

  • Akvizicija komitenata, prijem i obrada zahtjeva i ostale finansijske dokumentacije komitenata za odobravanje kredita i garancija
  • Sastavljanje ugovora i aneksa ugovora u skladu sa pravilima rada
  • Praćenje cjelokupnog odnosa komitenta i Banke
  • Naplata kredita
  • Dostavljanje opomena neurednim dužnicima
  • Izrada statističkih izvještaja

Uslovi:

  • Minimalno VŠS/VSS ekonomskog smjera
  • Dobro poznavanje lokalne sredine i tržišta
  • Prethodno radno iskustvo u bankarskom sektoru posebno u kreditiranju malih i srednjih preduzeća, sa naglaskom na poznavanje pravnih lica i preduzetnika
  • Poznavanje Microsoft office aplikacije
  • Poželjno minimalno 12 mjeseci radnog iskustva u radu na sličnim ili istim poslovima

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Zenica

Pozicije posla

Kreditni službenik (m/ž)   2

Kategorije
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Računovodstvo i revizija
  • Bankarstvo
Obrazovanje
  • Viša škola