Opis posla:

  • Poslovi vezani za početak dana po poslovima platnog prometa u zemlji na nivou banke
  • Prijem, kontrola, obuhvat i unos naloga po računima
  • Evidencija najava plaćanja, uplata i isplata, ažuriranje matičnih podataka komitenata
  • Pružanje potrebnih informacija komitentima
  • Likvidacija naloga po svim uplatama i isplatama
  • Otvaranje računa Kljentima Banke
  • Rad sa karticama i prodaja odredjenih proizvoda Banke

Uslovi:

  • Minimalno SSS, srednja stručna sprema (IV stepen, poželjno ekonomskog smjera)
  • Odgovornost, preciznost, staloženost i komunikativnost
  • Poznavanje Microsoft office aplikacije
  • Poželjno minimalno 12 mjeseci iskustva u radu na sličnim ili istim poslovima

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Zenica

Pozicije posla

Glavni blagajnik/Likvidator (m/ž)   2

Kategorije
  • Administracija
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Računovodstvo i revizija
  • Bankarstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola