Uslovi:

  • Najmanje srednji stepen stručne spreme (SSS);
  • Poželjno iskustvo u mikrokreditnom sektoru, na istim ili sličnim poslovima;
  • Položen vozački ispit „B“ kategorije, aktivan vozač;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Izražene komunkacijske vještine, samostalnost i spremnost na kontinuiran aktivan doprinos;
  • Pouzdanost i motivisanost za rad;
  • Poznavanje lokalne sredine i ekonomskih prilika na području rada.

Opis posla:

  • Vrši promociju kreditnih proizvoda Fondacije putem neposrednog kontakta sa potencijalnim klijentima;
  • Pronalazi nove klijente na području rada i održava mrežu postojećih klijenata;
  • Održava kontakt sa postojećim klijentima Fondacije;
  • Radi odobravanja, isplatu i kontrolu namjenskog korištenja sredstava kredita;
  • Prati uredne otplate kredita;
  • Poštuje i primjenjuje interna pravila Fondacije;
  • Poštuje Kodeks ponašanja zaposlenih u Fondaciji.

Prijave možete poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Drvar
Ključ
Lukavac
Cazin

Pozicije posla

Kreditni službenik (m/ž)   1

Kategorije
  • Bankarstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola