Tražimo profesionalnog

kuhara / kuharicu

sa radnim iskustvom.

1 izvršilac

Mjesto rada: Mercator Hipermarket Brčko

Uslovi koje treba da ispunjava kandidat:

  • Obavezno radno iskustvo najmanje 3 godine na radnom mjestu Kuhar,
  • KV kuhar ili SSS kuharski tehnolog
  • Sposobnost za rad u timu

Opis radnog mjesta:

  • priprema razne vrste soseva, čorbi, hladnih i toplih predjela, jela domaće i strane kuhinje, kao i usluživanje potrošača željenim artiklom iz prodajnog asortimana;
  • učestvuje u trebovanju potrebnih količina sirovina kao i u prijemu istih sa neposrednim rukovodiocem;
  • priprema, skladišti namirnice i kuha jela po nalogu neposrednog rukovodioca Odjela;
  • vodi brigu o ličnoj higijeni i higijeni opreme i prostora u kome svakodnevno radi;
  • vrši otpis u skladu sa važećim pravilima i uputstvima;
  • preduzima potrebne mjere za obezbjeđenje sanitarno-higijenskih uslova u svom radu, staranje o ličnom zdravstvenom stanju i blagovremeno obavljanje potrebnih ljekarskih pregleda, te posredovanje važeće potvrde o zdravstvenoj podobnosti;
  • odgovara za poštovanje zakonskih propisa, utvrđenih standarda poslovanja i internim aktima Društva, radi osiguranja lične bezbijednosti i zdravlja na radu, zaštite životne sredine i obezbjeđivanja kvalitetnije usluge i proizvoda koja se plasira krajnjem potrošaču;
  • podnosi prijedloge neposrednim rukovodiocima za poboljšanje HACCP sistema i ISO standarda;
  • planira prodaju na odjelu gastra;
  • vrši obuke radnika u domenu svog rada;
  • postupa prema važećim procedurama Poslodavca o bezbijednosti i ponašanju radnika, kako u redovnim, tako i vanrednim situacijama (u slučaju razbojništva i/ili razbojničke krađe u • razvija osjećaj kolegijalnosti, saradnje i osjećaj pripadnosti kolektivu i Društvu;
  • brine o ličnoj uređenosti na RM i uređenosti radne sredine u kojoj radi;

Poslodavac nudi:

  • Rad u međunarodnom preduzeću
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i dodatnih edukacija
  • Stumulativnu zaradu
  • Ugodno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja i nagrađivanja za postignute rezultate u radu

Vašu prijavu možete dostaviti putem opcije

APLICIRAJ

ili putem sljedećeg LINKA, a za više informacija pozovite broj telefona: 063/280-618.

Gradovi
Brčko

Pozicije posla

Kuhar/ica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Poslovi u proizvodnji
  • Prehrambena tehnologija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola