mjesto rada: Zabrđe

Opis posla:

  • Neposredan rad sa kupcima, pružanje informacija, pomoć pri kupovini
  • Direktna prodaja, izdavanje računa, naplata i pakovanje
  • Praćenje i upoznavanje novih artikala
  • Održavanje reda, urednosti i higijene na radnom mjestu
  • Saradnja sa poslovođom i poslovodstvom u kreiranju ponude
  • Ostali poslovi vezano za proces rada prema potrebi

Uslovi:

  • Minimalno SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 1 (jedna) godina
  • Izražena komunikativnost, timski rad, snalažljivost, odgovornost
  • Pasivno poznavanje barem jednog stranog jezika (poželjno engleski)

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Kotor Varoš

Pozicije posla

Trgovac (m/ž)   1

Kategorije
  • Osiguranje
  • Marketing i PR
  • Ostalo
  • Prodaja i trgovina
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Računovodstvo i revizija
  • Telekomunikacije
Obrazovanje
  • Srednja škola