Opis posla:

  • Organizacije i rukovodi procesom bezbjednog rada radnika posredstvom vođa programa
  • Odlučuje o raspoređivanju, odgovornosti u cilju uspješnog izvršavanja proizvodnih planova
  • Učestvuje u usvajanju proizvodnog plana
  • Iskazuje za potrebom za nove proizvodne radnike
  • Utvrđivanje potrebe obuke radnika za njihovo izvršenje novih zadataka
  • Preduzima mjere radi poboljšanja organizacije rada, unapređenje procesa rada i osiguranja optimalne produktivnosti, ekonomičnosti i rentabilnosti
  • Učestvuje u donošenju odluke o razvoju novog proizvoda
  • Odgovoran je za primjenu zaštitne opreme u proizvodnji
  • Odogovaran je za izvršenje plana proizvodnje i produktivnosti
  • Odgovoran je za kvalitet proizvoda

Uslovi:

  • Diplomirani inžinjer mašinstva VII stepen
  • 3 godine radnog iskustva
  • Poznavanje engleskog jezika

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Laktaši

Pozicije posla

Vođa proizvodnje   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 23 dana