Opis poslova:

  • Projektovanje tehnoloških procesa,
  • izrada i razrada konstruktivno – tehnološke dokumentacije,
  • usvajanje novih i unaprijeđenje postojećih tehnologija,
  • planiranje i upravljanje procesima industrijalizacije proizvodnje,
  • učestvovanje u grupnim projektima u području tehnologije,
  • vođenje novih projekata,
  • usaglašavanje i rješavanje konstruktivno-tehnoloških problema sa izvršiocima poslova,
  • uvođenje novina i modernizacija konkretnog područja rada,
  • učestvovanje u izradi uzoraka u svrhu testiranja i validacije proizvoda,
  • učešće u rješavanjima internih i eksternih neusaglašenosti.

Uslovi:

  • Diplomirani inžinjer mašinstva VII stepen (proizvodni smjer ili mehatronika),
  • dobro poznavanje IT alata (MS office, AUTO CAD, SOLID WORKS, CATIA),
  • poznavanje LEAN principa,
  • poznavanje alata kvaliteta (FMEA, SPC),
  • znanje stranog jezika (engleski, njemački) – sposobnost konverzacije,
  • spremnost za putovanja u inostranstvo,
  • opredjeljenost za timski rad, komunikativnost, samoinicijativnost.

Prijave na konkurs za posao Projektant tehnologije Laktaši dostaviti na adresu:

MAHLE Electric Drives Bosnia d.o.o.

Nemanjina 63A

78250 Laktaši

ili putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Laktaši

Pozicije posla

Projektant tehnologije   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet