Opis posla:

  • Ključne odgovornosti su finansijski kontroling, izvještavanje i konsolidacija izveštaja za menadžment i članove grupe
  • Podrška u pripremanju godišnjeg budžeta i finansijskim prognozama (P/L, novčani tokovi, bilans stanja)
  • Praćenje i analiza parametara odstupanja (stvarno stanje / projekcija)
  • Priprema prognoze likvidnosti
  • Analiza, praćenje i kontrola finansijskog poslovanja
  • Praćenje i kontrola finansija koje se odnose na: nabavku, proizvodnju, prodaju i plaćanje
  • Izvještavanje oko odstupanja između nabavnih i prodajnih ijcena
  • Priprema raznih izvještaja koji se odnose na: nabavku, proizvodnju i prodaju
  • Mjerenje finansijskih i operativnih performansi relevantnih službi
  • Kontrola poslovanja u skladu sa standardima i pravilima grupe
  • Izrada ad hoc analiza

Uslovi:

  • VŠS (Diploma visokog obrazovanja iz oblasti ekonomije; finansija ili poslovne administracije)
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Znanje finansijskog kontrolinga je obavezno dok se konsolidacija izvještaja smatra kao prednost
  • Poznavanje kalkulacije cijene proizvoda je velika prednost
  • Od izvršioca se očekuje da samostalno riješava poslovne zadatke
  • Laka prilagodljivost novom okruženju
  • Kompjuterska pismenost (težište veština na MS Excel-u i PowerPoint-u)
  • Poznavanje IFRS standarda je velika prednost
  • Iskustvo u reviziji i računovodstvu su prednost
  • Tečna komunikacija (usmena i pismena) na engleskom jeziku
  • Aktivan vozač "B" kategorije

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Laktaši

Pozicije posla

Controlling Specialist   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Računovodstvo i revizija
  • Finansije
Obrazovanje
  • Viša škola

do isteka 23 dana