Luminos d.o.o. Sarajevo je firma koja se bavi proizvodnjom i prodajom LED rasvjete

U potrazi smo za mladom, ambicioznom osobom, koju privlači izazov rada na novim tehnologijama.

Nudimo Vam novo životno i radno iskustvo, te rad u stimulativnom okruženju, uz mogućnost napredovanja i mogućnost sticanja novih profesionalnih vještina i znanja.

Opis poslova:

  • Redovne posjete kupaca na području regije;
  • Identifikacija i privlačenje novih kupaca;
  • Praćenje aktivnosti konkurencije na tržištu;
  • Praćenje i rad na unapređenju izloženosti proizvoda;
  • Davanje prijedloga za razvoj poslovanja s kupcima;
  • Učešće u provođenju marketinških aktivnosti;
  • Odgovornost za realizaciju plana prodaje;
  • Odgovornost za naplatu potraživanja;
  • Redovno izvještavanje o obavljenim i planiranim aktivnostima.

Nudimo:

  • rad u dinamičnom okruženju, mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • redovita primanja
  • mogućnost stalnog radnog odnosa, nakon probnog perioda od 3 mjeseca
  • usvajanje znanja i rad sa novim, savremenim tehnologijama: LED rasvjeta

Trajanje obuke: do 3 mjeseca i nastavak dalje karijere u kompaniji.

Uslovi (potrebne kvalifikacije, znanja, iskustva i sposobnosti):

  • Radno iskustvo u prodaji;
  • Poznavanje regionalnog tržišta;
  • Komunikativnost i izražene pregovaračke vještine;
  • Proaktivan pristup i samostalnost u izvršavanju poslova;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • SSS/VŠS/VSS.
  • sposobnost za rad pod pritiskom, fleksibilnost;

IMATE PRILIKU DATI SVOJ DOPRINOS U USPJEŠNOJ IMPLEMENTACIJI NAPREDNIH I SAVREMENIH TEHNOLOGIJA!

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj firmi, ne plašite se izazova, svoju prijavu (CV sa fotografijom, na bosanskom jeziku) dostavite putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Komercijalist   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola