Opis posla:

  • Vođenje gradilišta
  • Organizuje, koordinira i vrši stručni nadzor na projektu koji vodi
  • Sarađuje sa projektantom i nadzornim inženjerima
  • Koordinira radove podizvođača
  • Nadzire provođenje mjera ZNR i PPZ
  • Izrađuje potrebnu dokumentaciju (građevinski dnevnik, građevinsku knjigu, detalje, proračune i projekat izvedenog stanja)
  • Uvjeti koje kandidat treba da ispunjava:
  • VSS diplomirani inženjer građevine ili magistar građevine
  • Položen stručni ispit
  • Minimalno pet godina iskustva u struci
  • Posjedovanje vozačke dozvole „B“ kategorije
  • Vrlo dobro poznavanje MS Office i Auto Cad
  • Samostalan i odgovoran u radu

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti i kratku biografiju.

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Zainteresovani kandidati svoje prijave mogu dostaviti lično u Direkciju ITC-a, ulica Zmaja od Bosne bb Zenica, svakim radnim danom od ponedjeljka do petka od 8 – 16 sati, subotom od 8 – 14 sati, pismeno – poštom ili putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Zenica

Pozicije posla

Građevinski inženjer (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet