za regiju Tuzlanskog kanotona i sjeverne Bosne

Opis posla i zadaci:

  • prodaja i pozicioniranje proizvoda iz asortimana firme
  • obilazak, održavanje kontakata, praćenje narudžbi te unapredjenje prodaje sa postojećim kupcima,
  • proširenje prodajne mreže novih kupaca.

Potrebni uslovi:

  • minimalno SSS
  • vozačka dozvola ,,B” kategorije
  • samostalnost, samoinicijativnost i sklonost timskom radu sa izrazito razvijenim komunikacijskim, pregovaračkim i prodajnim vještinama i sposobnostima
  • predanost poslu, korektnost, povjerljivost i entuzijazam kao i spremnost na usavršavanje i ulaganje u osobni razvoj
  • minimalno 1 godina iskustva u terenskoj prodaji

Nudimo:

  • službeno vozilo
  • mobilni telefon
  • mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja+
  • odlične uslove rada zasnovane na ličnim sposobnostima

Lokacije: šira područja regija: Tuzla, Gračanica, Lukavac, Živinice...

Prijave dostaviti putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Gračanica
Živinice
Lukavac
Tuzla

Pozicije posla

Komercijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola