(2 izvršitelja – region Hercegovina i region srednja Bosna)

Opis radnog mjesta:

  • Prezentacija i promocija, proizvoda i usluga, ugovaranje prodaje.
  • Posao se obavlja većim dijelom na terenu, uz obavezno planiranje.

Opći uslovi:

  • SSS,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • aktivno poznavanje Engleskog jezika,
  • poznavanje Microsoft office aplikacija,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Posebne vještine:

  • Dobro razvijene analitičke i organizacione sposobnosti,
  • incijativnost i ustrajanost,
  • fleksibilnost i samostalnost u radu, s
  • posobnost prilagođavanja timskom radu,
  • dinamičnost, proaktivnost, samoinicijativnost, komunikativnost,
  • pregovaračke sposobnosti, organizacijske sposobnosti.

Nudimo Vam:

  • Radni odnos i stimulativna primanja
  • Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
  • Kontinuirano profesionalno usavrsavanje i stalnu edukaciju putem vrhunskih treninga
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Napredovanje u karijeri
  • Rad u ugodnoj admosferi
  • Službeni automobil
  • Službeni mobitel
  • Mogućnost napredovanja u kompaniji

Rok za prijave: do 28.02.2017.

Prijave možete poslati putem opcije

APLICIRAJ

ili poštom na adresu:

Ineo d.o.o.

Zgoni bb

88300 Čapljina

Gradovi
Trebinje
Zenica
Mostar
Travnik
Čapljina

Pozicije posla

Komercijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola