Opis posla:

  • Provođenje postupaka procjene potencijala postojećih i novih zaposlenika, praćenje i analiza razvoja Ijudskih potencijala
  • Organizacija procesa edukacije Ijudskih potencijala
  • Priprema i provođenje postupaka zapošljavanja novih zaposlenika
  • Definisanje metoda praćenja ostvarivanja rezultata i nagrađivanja zaposlenika, sudjelovanje u definisanju strategije razvoja kompanije

Uslovi:

  • VSS, visoka stručna sprema iz oblasti upravljanja ljudskim resursima (poznavanje metoda procjene Ijudskih potencijala)
  • Iskustvo u organizaciji i provođenju edukacije Ijudskih potencijala, poznavanje metoda praćenja i analize razvoja ljudskih potencijala
  • Iskustvo u definisanju metoda praćenja ostvarivanja rezultata i nagrađivanja zaposlenika
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Fokusiranost i predanost poslu
  • Vrlo dobro poznavanje rada na racunaru
  • Vrlo dobro poznavanje engleskog iii njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Stručna edukacija i certifikati iz područja aktivnosti navedenih u opisu posla

Nudimo:

  • Dobro plaćen posao
  • Dinamične uvjete rada
  • Odličnu atmosferu na poslu
  • Nagrade i stimulacije za trud i rad
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Prijaviti se možete putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Usora

Pozicije posla

HR Manager/Upravitelj Ijudskim resursima (m/ž)   1

Kategorije
  • HR – Ljudski resursi
Obrazovanje
  • Fakultet