1 izvršilac

Uslovi:

  • SSS/VŠS/VSS
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada na računaru
  • komunikativnost i ljubaznost prema gostima
  • prednost imaju osobe sa radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • administrativni poslovi prilikom prijave/odjave gostiju hotela
  • unošenje podataka u hotelski program
  • izdavanje faktura
  • primanje i spajanje telefonskih poziva po potrebi (interni i vanjski pozivi)
  • koordinacija i aktivna saradnja sa ostalim osobljem hotela
  • obavljanje ostalih poslova po nalogu nadređenih (obuka za recepcionerske poslove i rad u hotelskom programu izvršit će se od strane administratora hotela)

Zaintesovani kandidati prijavu sa biografijom mogu izvršiti putem opcije

APLICIRAJ

ili putem telefona na broj: 033 762 975.

Gradovi
Ilidža
Sarajevo

Radnica za usluživanje i obavljanje recepcionerskih poslova (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Telekomunikacije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola