Mjesto rada: Zeničko – dobojski kanton (Doboj i Tešanj)

Broj izvršilaca: 2

OPIS POSLOVA:

  • Rukovođenje operativnim poslovanjem maloprodajnog mjesta što uključuje odgovornost za rezultate rada maloprodajnog mjesta, uredno poslovanje te provedbu korporativnih smjernica i uputa na maloprodajnom mjestu
  • Upravljanje timom prodavača na maloprodajnom mjestu s ciljem osiguravanja ostvarenja poslovnih ciljeva kroz kontinuiran razvoj, motiviranje i upravljanje učinkom zaposlenih
  • Predlaganje i provedba različitih aktivnosti u cilju povećanja prodaje, unapređenja rada i rezultata maloprodajnog mjesta

OSNOVNI UVJETI:

  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na fiskalnoj blagajni te poznavanje naplate za različite oblika plaćanja – gotovina, kartično plaćanje
  • Osnove poznavanja rada na računaru (Outlook, Word, Excel)

PREDNOSTI:

  • Prednost imaju kandidati koji vole ovaj posao, koji vole raditi sa ljudima, kontinuirano učiti i prenositi svoje znanje na druge, koji su energični, organizirani, motivirani i usmjereni na ostvarenje rezultata a Vas najbolji rezultat je uspješan tim i zadovoljni kupci
  • Iskustvo u vođenju visoko frekventnih ugostiteljskih lokacija i trgovina

ŠTA VAM NUDIMO?

  • Redovna mjesečna primanja
  • Kvartalne stimulacije ovisno o ostvarenim rezultatima
  • Mogućnost učešća u korporativnim sistemima nagrađivanja i priznanja
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina

Pozivamo Vas da se prijavite najkasnije do 15.02.2019. godine, putem prijave na web stranici Energopetrol d.d. te da naznačite za koje radno mjesto se prijavljujete.

Gradovi
Ključ
Sarajevo

Pozicije posla

Šef maloprodajnog mjesta (m/ž)   2

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Pravni poslovi
  • Prodaja i trgovina
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola