Mjesto rada: šire područje Banjaluke
Broj izvršilaca: 1
Tip ugovora: na određeno, sa mogućnošću produženja na neodređeno

OPIS POSLOVA:

  • Pronalažanje novih kupaca te njegovanje partnerskih odnosa sa već postojećim kupcima goriva i maziva
  • Prikupljanje informacija o tržištu te pružanje podataka o domaćem i regionalnom konkurentskom okruženju
  • Praćenje i izvještavanje o realizaciji ugovora, stanju potraživanja i poduzetim aktivnostima u svezi ispunjavanja ugovornih obaveza od strene kupaca
  • Sudjelovanje u poslovima naplate potraživanja od kupaca, prikupljanje i obnavljanje instrumenata osiguranja plaćanja.
  • Sudjelovanje u rješavanju reklamacija poslovnih subjekata (B2B).

OSNOVNI UVJETI:

  • Minimalno VŠS
  • Najmanje 3 godine relevantnog radnog iskustva na sličniim poslovima (iskustvo u prodaji u FMCG sektoru ili prodaji akcizne robe – prednost)
  • Spremnost za rad na terenu i fleksibilno radno vrijeme
  • Vozačka dozvola B kategorije

PREDNOST:

  • Prednost imaju kandidati koji:
  • imaju izrazito razvijene komunikacijske vještine, a posebno vještine pregovaranja
  • posjeduju samoinicijativnost i fleksibilnost
  • posjeduju izvrsne sposobnosti planiranja i organiziranja vlastitog vremena i upravljanja prioritetima
  • pokazuju napredno poznavanje MS Office (osobito Excel) i engleskog jezika (korištenje engleskog jezika u govoru i pismu)
  • pokazuju sposobnost rada u timskom okruženju

ŠTA VAM NUDIMO?

  • Mogućnost rada i daljnjeg profesionalnog razvoja u timu izvrsnih profesionalaca
  • Mogućnost učešća u korporativnim sistemima nagrađivanja i priznavanja
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina

Pozivamo Vas da se prijavite najkasnije do 24.02.2019. godine, putem prijave na web stranici Holdina d.o.o. te da naznačite za koje radno mjesto se prijavljujete.

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Prodajni predstavnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Ostalo
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
  • Telekomunikacije
Obrazovanje
  • Srednja škola