Opis posla:

  • Uspostavljanje, vođenje i kontrola proizvodnje, osiguranje kvalitete, dispozicija i logistika
  • Planiranje kapaciteta osoblja, godišnjih odmora, mašina i proizvodnje, uvijek prema kriterijima ekonomičnosti i zadanih rokova
  • Ispitivanje dokumentacije proizvodnje, programa i narudžbi te razjašnjavanja neusklađenosti
  • Ispunjavanje programa proizvodnje u odnosu na sigurnost, kvalitetu, količinu i rokove
  • Identifikacija mogućnosti za kontinuirano unapređenje (npr. oblikovanje radnih mjesta, upotreba alata, organizacija rada, smanjivanje troškova), preporuke u okviru realizacije i izvršenje nakon odobrenja
  • Osiguranje kvalitete proizvodnje, provedba ispitivanja
  • Provođenje radova održavanja i stavljanja u pogon

Uslovi:

  • Završen elektrotehnički, mašinski ili tehnološki fakultet (eventualno viša škola), s izraženim razumijevanjem organizacije proizvodnje
  • Poznavanje sektora opremanja postrojenja elektrotehnike i mašinogradnje a posebno razumijevanje tehnike konfekcioniranja kablova i proizvodnje kablovskih setova, izrade i šemiranja elektro razvodnih ormara
  • Najmanje pet godina iskustva na rukovodećim poslovima u proizvodnji ili iskustva kao zamjenik rukovodioca ili kao samostalni rukovoditelj dijela proizvodnje
  • Izvanredno vladanje njemačkim jezikom, govorno i pisano, uz tečni BHS (bosanski, hrvatski, srpski) jezik; prednost je i poznavanje engleskog jezika
  • Višegodišnje iskustvo u suradnji s austrijskim/njemačkim firmama
  • Stručna znanja i iskustva u planiranju proizvodnje, upravljanju i osiguranju kvalitete
  • Socijalne i rukovodeće kompetencije, fokusna orijentacija na rezultat
  • Iznimne metodičke kompetencije, naročito u razvoju i implementaciji, upravljanju projektima i osiguranju kvalitete

Nudimo:

  • Dugoročno zaposlenje u novoosnovanoj firmi “HIK – SM“ d.o.o. Sanski Most, u sklopu firme HIK GmbH, HIS Renewables GmbH porodičnog holdinga WGV GmbH
  • Primjenu savremenih proizvodnih tehnologija i procesa u novoj fabrici u Sanskom Mostu
  • Redovito velike investicije u postrojenja, inovacije te obuka i daljnje obrazovanje radnika
  • Sveobuhvatna digitalna umreženost operativnih društava HIK GmbH, HIS GmbH i HIK-SM d.o.o. unutar krovnog HI-ERP-MES sistema preduzeća
  • Plata primjerena učinku
  • Dobra radna klima u preduzeću

Prijaviti se možete putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sanski Most

Pozicije posla

Upravnik proizvodnje (m/ž)   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Poslovi u proizvodnji
  • Tehnologija i metalurgija
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Viša škola