O nama

High Level d.o.o. je članice slovenske grupacije sa filijalom u Sarajevu, i kao ista aktivno sudjeluje u razvoju bosanskohercegovačkog telekomunikacijskog tržišta kroz saradnju s različitim svjetskim kompanijama iz industrije, čije proizvode plasira zajedno kroz vlastitu veleprodajnu mrežu. Tržištu nudimo kompletan asortiman vodećih svjetskih proizvođača mobilnih uređaja i nastojimo zajedno s partnerima poboljšati kvalitetu naše distribucijske mreže te steći sve veći broj vjernih kupaca.

Vizija nam je postati vodeći distributer mobilnih uređaja na području Bosne i Hercegovine te proširiti prodajni program na gotovo sve brandove koji su danas dostupni u EU. Stalnim ulaganjem u kvalitetne ljudske potencijale, usavršavanje i obrazovanje uposlenika, povećavanjem obrtnih sredstava, marketingom i postprodajnim uslugama, High Level čini značajne korake u ostvarenju svojih dugoročnih razvojnih ciljeva.

Mjesto rada: Sarajevo

Broj izvršilaca: 1 m/ž

Opis posla:

  • rad na privlačenju novih, zadržavanju postojećih i povećanju zadovoljstva kupaca, *predlaganje strateških smjernica za razvoj poslovanja s kupcima
  • odgovornost za realizaciju prodajnih planova
  • ubjedljiv način prezentacije i prodaje artikala iz asortimana firme
  • samostalno pregovaranje sa kupcima u svrhu prodaje robe po uslovima utvrđenim prodajnom politikom firme
  • redovna i pravovremena naplata potraživanja
  • praćenje tržišta mobilne telefonije i trendova iste
  • redovito posjećivanje kupaca u cilju ostvarenja zadanih planova i unapređenja odnosa
  • pozicioniranje i izloženost artikala kod kupaca
  • predlaganje promotivnih aktivnosti

Zahtjevi radnog mjesta:

  • VSS, poželjno ekonomskog smjera
  • radno iskustvo na poslovima prodaje elektronskih uređaja, mobilnih telefona, i sličnog asortimana minimalno 1 godina
  • poznavanje tržišta mobilne telefonije
  • izražene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti, proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
  • spremnost na terenski rad u i van BiH
  • dobro poznavanje rada u MS Office-u
  • neophodna vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje engleskog jezika

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđenu radnu poziciju

svoje biografije u pismenoj formi (CV) pošaljite putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Voditelj prodaje / Sales Manager (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet