Opis posla:

  • Organizovanje poslovanja u trgovinskom objektu
  • Kontrola zaliha, nabavka robe i bliska saradnja sa dobavljačima
  • Planiranje rada prodajnog objekta
  • Praćenje potreba i kupovne navike potrošača
  • Davanje prijedloga I rješenja za unaprijeđenje prodaje
  • Odgovornost za rad trgovinskog objekta i poslovne rezultate objekta

Uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo u radu na poslovima rukovodica trgovinskog objekta
  • SSS, srednja stručna sprema (minimalno IV. stepen)
  • Ljubaznost, komunikativnost i prilagodljivost
  • Urednost, tačnost i ažurnost
  • Spremnost za timski rad

Nudimo:

  • Konkurentnu nadoknadu
  • Redovnu uplatu zarada, penzionog i socijalnog osiguranja
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja
  • Mogućnost napredovanja

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Cazin

Pozicije posla

Poslovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Administracija
  • Prodaja i trgovina
  • Finansije
  • Farmacija
  • Ekonomija i menadžment
  • Računovodstvo i revizija
  • Geologija i Rudarstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola