Opis posla:

  • konstrukcija osnovnog kroja ženske odjeće (večernje, dnevne, i koktel haljine);
  • modeliranje;
  • rad u Audaces fashion tehnology-programu i Optitexu ( pružamo obuku);
  • digitaliziranje krojnih dijelova;
  • gradiranje po veličinama;
  • izrada krojnih slika;
  • priprema dokumentacije za proizvodni proces (Corel, MS Office).

Uslovi:

  • VSŠ Tekstilno-tehnološki fakultet;
  • dobro poznavanje rada na računaru;
  • brzo prilagođavanje radnoj okolini;
  • timski rad;
  • fleksibilnost;
  • Iskustvo i poznavanje konstrukcije večernjih, koktel i biznis haljina je dobrodošlo.

Nudimo Vam:

  • Obuku za traženu radnu poziciju,
  • Obuku u Optitex i Audaces tehnology-programu
  • Početnu platu 2000-2500 KM (sa strukom i iskustvom)
  • Ugovor na određeno vrijeme,
  • Plaćene troškove prijevoza.

Prijave možete dostaviti lično u sjedište društva „Fine Life Group d.o.o.“ ul.Aleja ljiljana bb, Maglaj, ili putem opcije

APLICIRAJ

Za sve ostale informacije možete nas kontaktirati na broj telefona 032/618-800.

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Gradovi
Maglaj

Pozicije posla

Konstruktor/dizajner ženske odjeće (m/ž)   5

Kategorije
  • Dizajn
  • Tekstilna industrija
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 17 dana