Lokacija: Lukavac

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

  • Uzorkovanje i provođenje hemijskih analiza sirovina, energenata, klinkera i cementa, prema planu kontrole i važećim nacionalnim standardima
  • Provođenje fizičko-mehaničkih ispitivanja osobina cementa
  • Interno umjeravanje mjernih sredstava prema planu umjeravanja
  • Odgovornost za tačnost, blagovremenost i vjerodostojnost datih podataka

Uslovi:

  • SSS – IV stepen – hemijski tehničar
  • Osnovne vještine rada u laboratoriji
  • Poznavanje osnova analitičkih metoda (određivanje vlage, titracija i sl.)
  • Poznavanje osnova hemije
  • Preciznost u obavljanju radnih zadataka
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Spremnost na kontinuirano usavršavanje
  • Spremnost na timski rad

Nudimo Vam:

  • Priliku za profesionalni i lični razvoj i rad u poticajnoj sredini
  • Stimulativna primanja u ovisnosti od individualnih rezultata rada i poslovanja kompanije

Dokumentacija za prijavu:

  • Biografija /CV (obavezno)
  • Kopija diplome (obavezno)
  • Ostala relevantna dokumentacija (certifikati/uvjerenja o stručnom usavršavanju)

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite se pridružiti našem timu, Vašu prijavu, sa skeniranom navedenom dokumentacijom,

možete poslati na e-mail adresu:

posao@fclukavac.ba

Prijavom dajete saglasnost da se dostavljeni podaci koriste u svrhu provođenja procesa selekcije kandidata za navedenu poziciju u kompaniji.

Gradovi
Lukavac

Pozicije posla

Radnik u laboratoriji (m/ž)   1

Kategorije
  • Hemija, fizika i matematika
Obrazovanje
  • Srednja škola