Lokacija: Lukavac

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

  • Provođenje aktivnosti redovnog/vanrednog održavanja elektro-postrojenja i uređaja (samostalno i/ili u timu)
  • Planiranje potrebnih resursa za izvršenje poslova (alat, oprema, pribor, vrijeme i dr.)
  • Izvođenje popravki/zamjene/instalacije NN, SN i VN opreme (el.motorni pogoni, kablovski vodovi, rasvjeta, sklopna, mjerno-regulaciona i dr.)
  • Vođenje evidencije o obavljenim poslovima i izvještavanje pretpostavljenog o provedenim aktivnostima, zapažanjima, prijedlozima za poboljšanja
  • Manipulacija na VN i SN rasklopnom postrojenju
  • Periodična kontrola i mali servisi sredstava rada, aparata, bušilica, brusilica, pumpi i drugih uređaja

Uslovi:

  • SSS – IV stepen elektrotehničke struke
  • Iskustvo u radu na sličnim poslovima je prednost
  • Razumijevanje tehničke dokumentacije (šeme i radna uputstva)
  • Poznavanje energetskih postrojenja, rasklopne opreme i elektromotornih pogona
  • Spremnost na kontinuirano usavršavanje
  • Spremnost na timski rad

Nudimo Vam:

  • Priliku za profesionalni i lični razvoj i rad u poticajnoj sredini
  • Stimulativna primanja u ovisnosti od individualnih rezultata rada i poslovanja kompanije

Dokumentacija za prijavu:

  • Biografija /CV (obavezno)
  • Kopija diplome (obavezno)
  • Ostala relevantna dokumentacija (certifikati/uvjerenja o stručnom usavršavanju)

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite se pridružiti našem timu,

Vašu prijavu, sa skeniranom navedenom dokumentacijom, možete poslati na e-mail adresu:

posao@fclukavac.ba

Prijavom dajete saglasnost da se dostavljeni podaci koriste u svrhu provođenja procesa selekcije kandidata za navedenu poziciju u kompaniji.

Gradovi
Lukavac

Pozicije posla

Električar (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola