Lokacija: Lukavac

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

  • Kontrola rada sistema uređaja i opreme (podmazivanje uređaja, održavanje čistoće uređaja, kontrola radnih parametara, periodične provjere, zamjena potrošnih dijelova i komponenti sistema)
  • Preventivno, korektivno i remontno održavanje kompresora, pumpi, instalacija i uređaja za loženje
  • Preventivni pregledi, mali i srednji servisi: pneumatskih i hidrauličkih komponenti, uređaja i opreme za automatsko uzimanje uzoraka, laboratorijskih uređaja i opreme, industrijskih vaga i dozirnih uređaja
  • Preventivno i remontno održavanje ostalih uređaja upravljanih hidraulički i pneumatski (zaklopke, šiberi, dozeri, prese, posude pod pritskom, otresači, usisivači)
  • Pomoć i podrška specijalnim ovlaštenim servisima

Uslovi:

  • SSS – IV stepen mašinske struke
  • Iskustvo u radu na sličnim poslovima je prednost
  • Razumijevanje tehničke dokumentacije (crteži, šeme)
  • Poznavanje mašinskih elemenata (vrste, primjena)
  • Poznavanje i korištenje alata za mehaničke popravke (priručni stezni, mjerni i rezni alat)
  • Osnove znanja o primjeni industrijskih maziva
  • Opšte znanje o upotrebi fluida (ulje, voda, zrak, plinovi) za podmazivanje, hlađenje, prenos i distribuciju snage
  • Iskustvo u servisiranju pneumatskih i hidrauličkih mašina ili uređaja su prednost
  • Spremnost na kontinuirano usavršavanje
  • Spremnost na timski rad

Nudimo Vam:

  • Priliku za profesionalni i lični razvoj i rad u poticajnoj sredini
  • Stimulativna primanja u ovisnosti od individualnih rezultata rada i poslovanja kompanije

Dokumentacija za prijavu:

  • Biografija/CV (obavezno)
  • Kopija diplome (obavezno)
  • Ostala relevantna dokumentacija (certifikati/uvjerenja o stručnom usavršavanju)

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite se pridružiti našem timu, Vašu prijavu, sa skeniranom navedenom dokumentacijom,

možete poslati na e-mail adresu:

posao@fclukavac.ba

Prijavom dajete saglasnost da se dostavljeni podaci koriste u svrhu provođenja procesa selekcije kandidata za navedenu poziciju u kompaniji.

Gradovi
Lukavac

Pozicije posla

Bravar specijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola