Opis radnog mjesta:

  • preuzimanje/isporuka pošiljaka na zahtjev klijenta,
  • unos preuzetih pošiljaka i promjena statusa isporučenih pošiljaka u informacionom sistemu (sistemska dostava),
  • naplata poštarine za preuzete/isporučene pošiljke i uredno izdavanje gotovinskih računa,
  • uredno zaduženje/razduženje pošiljaka kroz transportne akcije,
  • informisanje primalaca o pošiljkama koje su pristigle u paket šop za isporuku,
  • rješavanje problematike prilikom isporuke pošiljaka (otvaranje paketa, provjera broja telefona, provjera adrese),
  • prosljeđivanje ostale problematike koja se odnosi na isporuku pošiljaka korisničkom servisu,
  • promocija i prezentacija usluga EE i prikupljanje informacija o potencijalnim komitentima,
  • vođenje izvještaja o radu paket šopa.

Opšti uslovi:

  • SSS – IV stepen,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

    Posebne vještine:

    • Dobro razvijene organizacione sposobnosti,
    • komunikacijske sposobnosti,
    • pregovaračke vještine,
    • ljubaznost,
    • uslužnost,
    • kooperativnost,
    • sposobnost prilagođavanja timskom radu

    Sve vaše prijave sa CV-jem i popratnim pismom šaljite putem opcije

    APLICIRAJ

    Gradovi
    Banja Luka

    Pozicije posla

    Referent prodaje u paket šopu (m/ž)   1

    Kategorije
    • Računovodstvo i revizija
    • Prodaja i trgovina
    • Finansije
    • Ekonomija i menadžment
    Obrazovanje
    • Srednja škola

    do isteka 42 sata